byt s 2 ložnicemi o velikosti 54 m² v České Budějovice

Hálkova, 370 04 České Budějovice, Czechia

15 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-04-2026

Pronájem bytu 2+kk 54m²

Pronájem novostavby bytu 2+kk s lodžií, byt číslo B.04, residence Hálkova, ČB Exkluzivně nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+kk s lodžií, byt číslo B.04, která se nachází v prvním patře ( 2. NP) nového bytového domu "residence Hálkova". Byt o výměře 53,6 m² je dispozičně řešen jako 2kk s lodžií, je orientovaný na S-V a skládá se z těchto místností : předsíň ( 5,4 m²), koupelna s vanou (5,3 m²), prostorný obývací pokoj s kuchyňskou linkou (30,7m²), pokoj ( 12,2m²), lodžie ( 2,15 m²). Dům má 6. NP a 1PP kde se nachází garážová stání a sklepní kóje, je vybaven výtahem, internet je řešen optickými kabely, vytápění řešeno dálkově přes teplárnu. K bytu náleží parkovací stání se sklepem -1. PP(Autovýtah) za úplatu 2.000,-Kč / měsíčně. Pražské předměstí patří dlouhodobě k nejvyhledáva­nějším městským částem. Prestižní čtvrť tvořená bytovou a vilovou zástavbou, místo s nezaměnitelným geniem loci. Zde si naplno vychutnáte klid této lokality, která je výjimečná také svou dostupností. Za pár minut se můžete procházet u řeky Vltavy nebo nakupovat v IGY.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

54 m²

Cena

15 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-04-2026

Výtah

Ano

Garáž

Ano

Parkování

Ano

Cena za m²

278 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Hálkova, 370 04 České Budějovice, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, České Budějovice

2 ložnice byt o velikosti 48.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 48 m²

Pražská tř. 2540, 370 04 České Budějovice, Czechia

12 000 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 23.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 23 m²

Rudolfovská tř., 370 59 České Budějovice, Czechia

12 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 45.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 45 m²

Budweis, Nádražní, 372 15 České Budějovice, Czechia

12 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy