byt s 2 ložnicemi o velikosti 53 m² v Praha

Menclova, 186 76 Prague, Czechia

32 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 2+kk 53m²

Pronajem bytu 2+kk 53 m² , Praha 8 Styl, klid a zeleň u vody v DOCKu. Toužíte po moderním bydlení v jedné z nejžádanějších částí Prahy s výbornou dostupností do centra? Nabízíme k pronajmu moderní byt 2+kk o velikosti 53 m² s prostornou terasou a zahrádkou 50 m² se nachází v prestižním rezidenčním projektu DOCK , který spojuje městský styl s klidnou atmosférou u vody. Dispozice plne zařízeného bytu : 2+kk, 53 m² , se skládá z těchto místností a příslušenství: předsíň, ložnice , obývací pokoj s kuchyňským koutem s vestavěnými spotřebiči , koupelna s toaletou , pračkou a velkou sprchou. Byt má podlahové vytápění , elektrické venkovní žaluzie a taky má intelignetní domácí systém s centrálním panelem, kterým lze ovládat veškeré osvětlení, topení a mnoho dalšího, včetně video intercomu. Terasa a zahrada: 50 m² orientovaná na východ - ideální místo pro relaxaci nebo ranní kávu, grilování s přáteli nebo malou zelenou oázu. K bytu je možne pronajmout parkovaci staní za 5000 kč . Lokalita: prestižní rezidenční čtvrť u Vltavy, blízko centra Dostupnost: výborná dopravní dostupnost, MHD, tram, metro B Palmovka , cyklostezky Byt se nachází v 1. nadzemním podlaží . Prostorná soukromá terasa a zahradka 50 m² se zelení nabízí ideální místo pro odpočinek Projekt DOCK Marina je synonymem moderního městského bydlení v harmonii s přírodou u vody . V okolí najdete parky, promenády, kavárny, restaurace , sportovni centrum , obchody i veškerou občanskou vybavenost. Recepce 24/7 ostraha - maximální bezpečí pro obyvatele Kamerový systém - moderní zabezpečení celého objektu Kvalitní stavební materiály - důraz na vysoký standard bydlení Tento byt je perfektní volbou pro ty, kteří hledají stylové bydlení v příjemném a klidném prostředí Byt je ihned k nastěhování . Neváhejte nás

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

53 m²

Cena

32 000 Kč

Cena za m²

604 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Menclova, 186 76 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

3 ložnice byt o velikosti 40.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 40 m²

Bakalářská, 108 00 Prague, Czechia

25 600 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 79.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 79 m²

Perucká, 120 09 Prague, Czechia

25 645 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 52.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 52 m²

Zubní pohotovost Praha, Nepilova 903/3, 190 00 Prague, Czechia

25 700 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy