Zveřejněno před 3 dny
Sanderova, 180 81 Prague, Czechia
28 500 Kč / měsíc
Pronájem bytu 2+kk 51 m and sup2 , Sanderova - Holešovice Společnost Am House nabízí k pronájmu byt 2+kk o celkové ploše 51,8 m² + balkon, který se nachází v 2. nadzemním podlaží v městské části Praha 7. Rezidenční projekt Marina Island disponuje privátním parkem, recepcí s provozem 24/7, podzemním parkováním a ostrahou. Nachází se v těsné blízkosti parku, v příjemné lokalitě Prahy 7, s plnou občanskou vybaveností v docházkové vzdálenosti. Výborná dopravní dostupnost do centra je zajištěna díky četným tramvajovým spojům. K bytu náleží parkovací stání v podzemních garážích a sklep. Celková cena: 28 500 Kč + 7 105 Kč poplatky + elektřina a internet. K nastěhování od 1. 7. 2026. Pro více informací nebo domluvení prohlídky nás neváhejte
Pronájem bytu 2+kk 51 m and sup2 , Sanderova - Holešovice Společnost Am House nabízí k pronájmu byt 2+kk o celkové ploše 51,8 m² + balkon, který se nachází v 2. nadzemním podlaží v městské části Praha 7. Rezidenční projekt Marina Island disponuje privátním parkem, recepcí s provozem 24/7, podzemním parkováním a ostrahou. Nachází se v těsné blízkosti parku, v příjemné lokalitě Prahy 7, s plnou občanskou vybaveností v docházkové vzdálenosti.
Výborná dopravní dostupnost do centra je zajištěna díky četným tramvajovým spojům. K bytu náleží parkovací stání v podzemních garážích a sklep. Celková cena: 28 500 Kč + 7 105 Kč poplatky + elektřina a internet. K nastěhování od 1. 7. 2026. Pro více informací nebo domluvení prohlídky nás neváhejte
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
2
Velikost
52 m²
Cena
28 500 Kč
Cena za m²
548 Kč
Inzerát se nachází na adrese Sanderova, 180 81 Prague, Czechia
Načítání mapy
Související nabídky, Praha