byt s 2 ložnicemi o velikosti 52 m² v Praha

U zastávky, 143 00 Prague, Czechia

18 990 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 18-03-2026

Pronájem bytu 2+kk 52m²

Pronájem světlého bytu 2+kk 52 m², Praha - Modřany Nabízím k pronájmu světlý a prakticky řešený byt o dispozici 2+kk v klidné a vyhledávané lokalitě Praha – Modřany. Byt se nachází v posledním patře domu, což zajišťuje dostatek denního světla i krásný otevřený výhled na řeku. Velkým benefitem je také společná oplocená zahrada, kterou mohou využívat obyvatelé domu. Lokalita nabízí ideální kombinaci klidného bydlení v blízkosti přírody a zároveň výborné dostupnosti do centra města. Byt je částečně vybaven: kuchyňská linka se sporákem, troubou a digestoří, lednice, pračka, šatní skříň, koupelna s vanou a samostatná toaleta. K dispozici je také sklepní kóje. Byt je k dispozici IHNED. Lokalita: Byt se nachází na adrese U Zastávky 1542/3, Praha 4 – Modřany. Tato lokalita je oblíbená díky své klidné atmosféře a blízkosti přírody. V docházkové vzdálenosti se nachází zastávky tramvaje i autobusu, které zajišťují rychlé spojení například na metro B – Smíchovské nádraží. V okolí je k dispozici kompletní občanská vybavenost – supermarkety, restaurace, kavárny, školy i školky. Milovníci aktivního životního stylu ocení blízkost cyklostezky podél Vltavy, která je ideální pro sport i relaxaci, stejně jako množství zeleně v okolí. V případě zájmu o prohlídku mě neváhejte

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

52 m²

Cena

18 990 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

18-03-2026

Zahrada

Ano

Cena za m²

365 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese U zastávky, 143 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 37.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 37 m²

Pod Soutratím, 101 33 Prague, Czechia

15 270 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 24.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 24 m²

155 21 Prague, Czechia

15 400 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 24.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 24 m²

Na Radosti, 155 21 Prague, Czechia

15 400 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy