byt s 2 ložnicemi o velikosti 51 m² v Praha

Janovského, 170 00 Prague, Czechia

21 990 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-08-2026

Pronájem bytu 2+kk 51m²

Podnájem bytu 2+kk, 51 m², Janovského - Praha, Holešovice Nabízíme k pronájmu byt 2+kk o výměře 51 m² v Holešovicích. Byt má k dispozici obývací pokoj s zařízeným kuchyňským koutem, ložnici s postelí a šatní skříní, v kouleně najdete vanu s toaletou. Byt vhodný pro jednotlivce nebo páry. Výborná občanská vybavenost, tzn. minimarkety, supermarkety (OC Stromovka), zastávky MHD, metro stanice Vltavská. V těsné blízkosti se nachází oblíbený park Stromovka, spousta restaurací a kaváren. Byt je k dispozici od Pro více informací nebo domluvení prohlídky nás neváhejte Jaké služby nabízíme PRO PODNÁJMNÍKY? S Garantovaný Nájem automaticky získáváte: - Plně pojištěný byt s non stop asistenční linkou, kdy pojištění se vztahuje navíc i na běžnou odpovědnost za škody způsobené v běžném životě, prodlouženou záruku spotřebičů o 2 roky a nebo servisní techniky v případě pojistné události (práce zámečníka, opravy havárií). - Zákaznický servis pro Vás od 7:00 – 18:00 pro řešení vašich dotazů a požadavků. T: + Technickou podporu (pro případ, že budete chtít pomoci s technickými záležitostmi na bytě. Zařídíme přepis energií. Možnost výměny bytu za větší/menší/jinde z portfolia bytů GarantovanyNajem nebo ROI Estate (Brno, Praha a další města). Podnajmout si byt nebylo nikdy snazší a efektivnější.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

51 m²

Cena

21 990 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-08-2026

Zařízené

Ano

Cena za m²

431 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Janovského, 170 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 24.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 24 m²

Salačova, 104 00 Prague, Czechia

17 600 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 55.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 55 m²

Prosek, Prague, Czechia

17 700 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 55.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 55 m²

Veltruská, 190 00 Prague, Czechia

17 700 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy

Byt (51.0 m²) k pronájmu v Praha (Janovského, 170 00 Prague, Czechia) – rentola.cz