byt s 2 ložnicemi o velikosti 50 m² v Cheb

Evropská, 350 02 Cheb, Czechia

13 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-05-2026

Pronájem bytu 2+kk 50m²

Pronájem 2+kk 50 m² Nabízíme k pronájmu prostorný nezařízený byt o dispozici 2 kk a podlahové ploše 49,94 m², situovaný ve 4. nadzemním podlaží udržovaného bytového domu na ulici Evropská v Chebu. Byt poskytuje pohodlné bydlení v atraktivní lokalitě s vynikající dostupností do centra města i ke všem službám. Dispozičně byt nabízí dva prostorné pokoje, z nichž jeden je s kuchyňským koutem a dostatkem místa pro obytnou část. Součástí je také předsíň a koupelna s WC. Díky praktickému rozložení a světlému interiéru působí byt velmi vzdušně a příjemně. Měsíční nájemné činí 13 000 Kč, zálohy na služby jsou ve výši 750 Kč. Elektřina a plyn se přepisují na nájemce. Lokalita nabízí kompletní občanskou vybavenost – v těsné blízkosti najdete obchody, zastávky MHD, školu, školku, lékárnu i další služby. Okolí je klidné a dobře dostupné, vhodné jak pro každodenní život, tak i odpočinek. Byt je k dispozici ihned a připraven k nastěhování. Pro více informací nebo sjednání prohlídky mě neváhejte

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

50 m²

Cena

13 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-05-2026

Zařízené

Ano

Cena za m²

260 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Evropská, 350 02 Cheb, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Cheb

3 ložnice byt o velikosti 63.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 63 m²

Svobody, 121 92 Cheb, Czechia

12 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 47.26 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 47 m²

Mánesova 989/5, 350 02 Cheb, Czechia

12 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 63.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 63 m²

Svobody, 121 92 Cheb, Czechia

12 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy