Zveřejněno před 2 dny
Jeseniova 246/3, 130 00 Prague, Czechia
18 200 Kč / měsíc
Nabízíme k pronájmu byt dispozice 2+kk, plocha 48m 2 . Byt se nachází v novější zástavbě bytových domů v ul. Jeseniova, přímo pod parkem Parukářka. Byt se skládá z prostorné předsíně s prostorem pro botník a věšák, z předsíně je vstup do obou místností, světlý obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, kuchyňská linka je vybavená kombinovaným sporákem, lednicí s mrazákem, myčkou nádobí, mikrovlná trouba, barový ostrůvek, dále samostatná ložnice, byt je vybavený nábytkem a spotřebiči viz. fotografie. Koupelna se sprchou, wc a komora s pračkou, na podlahách plovoucí podlahy a dlažba. V bytě je vlastní plynový etážový kotel, který nabízí nízké náklady na vytápění a spotřebu energií, záloha na služby a energie je kompletní 3700,Kč. Volný k nastěhování od 1.července 2026.
Nabízíme k pronájmu byt dispozice 2+kk, plocha 48m 2 . Byt se nachází v novější zástavbě bytových domů v ul. Jeseniova, přímo pod parkem Parukářka. Byt se skládá z prostorné předsíně s prostorem pro botník a věšák, z předsíně je vstup do obou místností, světlý obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, kuchyňská linka je vybavená kombinovaným sporákem, lednicí s mrazákem, myčkou nádobí, mikrovlná trouba, barový ostrůvek, dále samostatná ložnice, byt je vybavený nábytkem a spotřebiči viz.
fotografie. Koupelna se sprchou, wc a komora s pračkou, na podlahách plovoucí podlahy a dlažba. V bytě je vlastní plynový etážový kotel, který nabízí nízké náklady na vytápění a spotřebu energií, záloha na služby a energie je kompletní 3700,Kč. Volný k nastěhování od 1.července 2026.
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
2
Velikost
48 m²
Cena
18 200 Kč
Cena za m²
379 Kč
Inzerát se nachází na adrese Jeseniova 246/3, 130 00 Prague, Czechia
Načítání mapy
Související nabídky, Praha