byt s 2 ložnicemi o velikosti 48 m² v Praha

Horní 1464/6, 140 00 Prague, Czechia

18 900 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 2+kk 48 m², Praha - Nusle

Popis projektu Nabízíme k pronájmu útulný, zařízený byt 2+kk o velikosti 48 m², umístěný ve 3. patře cihlového domu s výtahem v oblíbené části Prahy 4 – Nusle. Byt se skládá z předsíně, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice, koupelny s vanou a samostatné toalety. V kuchyňském koutě se nachází kuchyňská linka vybavená lednicí s mrazákem, sklokeramickou varnou deskou, elektrickou troubou, myčkou nádobí a digestoří. Vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový kotel. Byt je vybaven také pračkou. Parkování je možné na ulici v rezidenčních zónách. Výhled z bytu je do klidné jednosměrné ulice. Příjemné bydlení v blízkosti parku Jezerka se známým divadlem Na Jezerce. V okolí bytu je veškerá občanská vybavenost – obchody, služby, restaurace i kavárny. Výborná dopravní dostupnost – 5 minut chůze na tramvajovou zastávku Horky nebo autobusovou zastávku Kloboučnická. Lokalita nabízí velmi dobré spojení MHD do centra i dalších částí města. Nájemné 18900,- Kč, poplatky 2500,- Kč, plyn a elektřina se převádí na nájemce. Kauce činí 25 000 Kč. Provize RK 24200,- Kč. Pozor, velkou výhodou pro potenciální nájemce je, že byt je v profesionální správě společnosti Bohemian Estates, jenž správu pro majitele tohoto bytu vykonává. Nájemci je k dispozici

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

48 m²

Cena

18 900 Kč

Cena za m²

394 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Horní 1464/6, 140 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 37.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 37 m²

Pod Soutratím, 101 33 Prague, Czechia

15 270 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 24.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 24 m²

155 21 Prague, Czechia

15 400 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 24.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 24 m²

Na Radosti, 155 21 Prague, Czechia

15 400 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy