byt s 2 ložnicemi o velikosti 47 m² v Praha

Jihlavská, 140 21 Prague, Czechia

23 990 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 04-05-2026

Pronájem bytu 2+kk 47m²

Podnájem, Byt 2+kk, 44 m², Praha - Michle, ul. Jihlavská Vzhledem ke zvýšené poptávce o námi nabízené nemovitosti prosíme všechny vážné zájemce, aby nás pro rychlé vyřízení Rádi bychom vám představili tento útulný a světlý byt o dispozici 2+kk, který se nachází ve 3. patře udržovaného bytového domu v pražské Michli. Byt s celkovou plochou 46,3 m² nabízí příjemné bydlení s otevřeným výhledem do okolí, a díky své poloze je ideální volbou pro ty, kteří hledají harmonii mezi klidným zázemím a rychlým dosahem centra metropole. Interiér bytu je prakticky členěný a připravený k okamžitému užívání. Dominantou je obývací pokoj s kuchyňskou linkou, která je vybavena sporákem a všemi základními spotřebiči. K dispozici je také pračka, což vám usnadní první dny po nastěhování. K bytu náleží sklepní kóje, která poskytuje vítaný úložný prostor navíc. Lokalita na pomezí Michle a Krče je vyhlášená svou skvělou občanskou vybaveností a dostupností. Jen pár minut od domu najdete zastávky autobusů směřujících na metro linky C, a pokud jezdíte autem, oceníte bleskový nájezd na dálnici D1. Pro chvíle odpočinku se nabízí blízký Krčský les, ideální pro běh či procházky. V pěší vzdálenosti pak najdete supermarkety, polikliniku i široký výběr restaurací a služeb. Byt je volný k nastěhování ihned. Uvádíme energetickou náročnost G – jelikož nemáme doloženo PENB. Bydlete se Stálým Nájmem. ️ Stalo se vám někdy, že pronajímatel neměl čas se Vám věnovat? S námi se to nestane – jsme vám k dispozici každý všední den od 9 do 17 hodin. Zajistíme převody energií, pojištění, vyúčtování a když se něco přihodí společně to vyřešíme. I když jen potřebujete poradit nebo si ujasnit nějaký detail - jsme tu pro Vás

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

47 m²

Cena

23 990 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

04-05-2026

Cena za m²

510 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Jihlavská, 140 21 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 34.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 34 m²

Na Proutcích, 149 00 Prague, Czechia

19 200 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 38.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 38 m²

Zubní pohotovost Praha, Nepilova 903/3, 190 00 Prague, Czechia

19 200 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 40.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 40 m²

Jandova, 190 07 Prague, Czechia

19 200 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy