byt s 2 ložnicemi o velikosti 47 m² v Praha

Viklefova, 130 24 Prague, Czechia

22 800 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 23-03-2026

Pronájem bytu 2+kk 47m²

Pronájem bytu 2+kk 47 m², Praha - Žižkov Hledáte bydlení, kde stačí jen vybalit kufry? Nabízíme k pronájmu světlý a kompletně zařízený byt 2+kk o ploše 47 m² v ikonické části Prahy 3 – na Žižkově. Byt se nachází v udržovaném domě s výtahem, který vám usnadní každodenní návraty domů. Vybavení bytu Byt je koncipován tak, aby vám nic nechybělo: Obývací část: Pohodlný gauč pro relaxaci a jídelní stůl se židlemi pro společné večeře nebo práci. Ložnice: Připravena postel pro váš klidný spánek a prostorná skříň s dostatkem úložného místa. Kuchyňský kout: Moderní kuchyňka vybavená spotřebiči (lednice, sporák/varná deska, trouba), připravená na vaše kulinářské zážitky. Dostupnost: VOLNÝ IHNED. Balíček služeb (All-inclusive servis) Součástí pronájmu je náš prémiový servis pro váš klid: Kompletní správa poplatků: Žádné přepisy energií, o vše se postaráme za vás. Technická podpora: K dispozici je správce pro případné opravy. Pojištění domácnosti: Pro pocit naprostého bezpečí. Lokalita: Žižkov, kde to žije Žižkov nabízí unikátní mix historie a moderních podniků: Příroda: Pár minut od Parku Parukářka a vrchu Vítkov. Spojení: Tramvají v centru do 10 minut. Kultura: Bary, bistra a dominanty jako Žižkovská věž nebo Dům Radost na dosah ruky. Zaujala vás tato nabídka? Domluvte si prohlídku ještě dnes. la vás tato nabídka? Neváhejte a domluvte si prohlídku ještě dnes.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

47 m²

Cena

22 800 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

23-03-2026

Zařízené

Ano

Výtah

Ano

Novostavba

Ano

Cena za m²

485 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Viklefova, 130 24 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

2 ložnice byt o velikosti 41.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 41 m²

Pelušková, 198 00 Prague, Czechia

18 290 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 36.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 36 m²

Poděbradská, 194 00 Prague, Czechia

18 300 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 30.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 30 m²

Pod Lysinami, 146 00 Prague, Czechia

18 400 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy