byt s 2 ložnicemi o velikosti 47 m² v Praha

Slavatova, 198 00 Prague, Czechia

16 990 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-08-2024

Pronájem bytu 2+kk 47m²

Podnájem, Byt 2+kk, 47 m² - Praha 14 - Kyje, ul. Slavatova Vzhledem ke zvýšené poptávce o námi nabízené nemovitosti prosíme všechny vážné zájemce, aby nás pro rychlé vyřízení Nabízíme vám k podnájmu velmi příjemný a světlý byt o dispozici 2+kk a ploše 46,9 m². Jednotka se nachází v 1. podlaží udržovaného domu v klidné části Prahy 14, konkrétně v ulici Slavatova. Interiér je ve velmi dobrém stavu a díky své orientaci působí vzdušným dojmem, což z něj dělá ideální místo pro klidné bydlení. Hlavní dominantou bytu je obývací pokoj propojený s kuchyňským koutem, který je vybavený linkou s troubou a sporákem. Druhý pokoj skvěle poslouží jako ložnice s dostatkem soukromí. Koupelna disponuje klasickou vanou a praktickou umyvadlovou skříňkou, přičemž toaleta je součástí této místnosti. Velkým bonusem je možnost parkování přímo v okolí domu, jelikož se zde nenacházejí modré zóny. Byt se nachází v klidné lokalitě. V blízkosti bytu je MŠ Jahodnice, MŠ Lesanka. V okolí je také několik dětských hřišť a 10 minut pěšky je supermarket Albert. Nedaleko domu je přírodní park Klánovice Čihadla a zámek Hostivice. Autobusová zastávka Jahodnice je 500m od domu. Byt je volný k nastěhování 1.6. 2026. Uvádíme energetickou náročnost G - jelikož nemáme doloženo PENB. Bydlete se Stálým Nájmem. ️ Stalo se vám někdy, že pronajímatel neměl čas se Vám věnovat? S námi se to nestane – jsme vám k dispozici každý všední den od 9 do 17 hodin. Zajistíme převody energií, pojištění, vyúčtování a když se něco přihodí společně to vyřešíme. I když jen potřebujete poradit nebo si ujasnit nějaký detail - jsme tu pro Vás.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

47 m²

Cena

16 990 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-08-2024

Venkovské

Ano

Parkování

Ano

Cena za m²

361 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Slavatova, 198 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 18.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 18 m²

náměstí Dr. Václava Holého 2543/8a, 180 00 Prague, Czechia

13 750 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 43.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 43 m²

Újezd nad Lesy, Praha 21, Czech Republic

13 800 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 18.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 18 m²

Mateřská škola Kotlaska, Kotlaska 30/3, 180 00 Prague, Czechia

13 871 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy