byt s 2 ložnicemi o velikosti 46 m² v Praha

Závišova, 120 00 Prague, Czechia

32 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-04-2026

Pronájem bytu 2+kk 46m²

Pronájem nového bytu 2kk se zahrádkou, Nusle Nabízíme k pronájmu prostorný byt o dispozici 2+kk a výměře 68 m², který se nachází v přízemí domu s přímým vstupem na předzahrádku o velikosti 30 m², orientovanou do klidného vnitrobloku. Byt je nezařízený, což dává novému nájemníkovi možnost upravit si interiér dle vlastních představ. Dispozice nabízí dostatek prostoru pro pohodlné bydlení a je ideální volbou pro pár. Velkým benefitem jsou venkovní žaluzie, které zajišťují příjemné klima v bytě a zároveň poskytují soukromí. K bytu náleží také sklep, který nabízí praktický úložný prostor. Příjemným bonusem je samotný vnitroblok, kde se nachází oblíbená kavárna Zrno/Zrnko – ideální místo pro ranní kávu či odpolední relax. V okolí najdete veškerou občanskou vybavenost – nejbližší potraviny Penny Market, fitness centrum Mimami, stejně jako řadu restaurací a kaváren. MHD je dostupná jen pár minut chůze od domu. Možnost parkování v garáži za poplatek. Byt je připraven k nastěhování. Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

46 m²

Cena

32 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-04-2026

Zařízené

Ano

Garáž

Ano

Parkování

Ano

Cena za m²

696 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Závišova, 120 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

3 ložnice byt o velikosti 40.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 40 m²

Bakalářská, 108 00 Prague, Czechia

25 600 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 79.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 79 m²

Perucká, 120 09 Prague, Czechia

25 645 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 52.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 52 m²

Zubní pohotovost Praha, Nepilova 903/3, 190 00 Prague, Czechia

25 700 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy