Jarníkova, 148 00 Prague, Czechia
16 500 Kč / měsíc
2+kk, P4 - Chodov, 19.000,- vč. popl. Nabízíme k pronájmu útulný, vybavený byt 2kk o velikosti 45 m² v žádané lokalitě Praha 4 - Jižní Město, Jarníkova ulice, cca 5 minut chůze od metra Chodov. Nastěhování možné ihned. Byt se nachází ve 4. patře zrekonstruovaného panelového domu s klidnými sousedy a příjemnou atmosférou. Součástí okolí domu je i upravené posezení se záhonky. Byt prošel renovací: - zrenovované jádro - nová kuchyňská deska a dřez - nově vymalováno - nové koberce a lino Dispozice: - neprůchozí ložnice - obývací pokoj s kuchyňským koutem - velká vestavěná skříň na míru v předsíni - spíž a další úložné prostory Vybavení bytu: - lednička - pračka - dvojplotýnka - mikrovlnná trouba - toaster - televize - rozkládací gauč - jídelní stůl a židle - základní nádobí Byt je orientovaný na jih, díky čemuž je velmi světlý a slunný po celý den. Z oken je příjemný výhled do zeleně a do okolí. Lokalita nabízí výbornou občanskou vybavenost - v docházkové vzdálenosti metro Chodov, OC Chodov, Lidl, KC Zahrada i Kunratický les. Metrem je to 15 minut do centra na Václavské náměstí. Nájemné: 18 500 Kč / měsíc včetně poplatků pro 1 osobu Elektřina se přepisuje na nájemníka. Kauce: 15 000 Kč Byt je vhodný ideálně pro jednotlivce nebo pár. Bez domácích mazlíčků.
2+kk, P4 - Chodov, 19.000,- vč. popl. Nabízíme k pronájmu útulný, vybavený byt 2kk o velikosti 45 m² v žádané lokalitě Praha 4 - Jižní Město, Jarníkova ulice, cca 5 minut chůze od metra Chodov. Nastěhování možné ihned. Byt se nachází ve 4. patře zrekonstruovaného panelového domu s klidnými sousedy a příjemnou atmosférou. Součástí okolí domu je i upravené posezení se záhonky. Byt prošel renovací: - zrenovované jádro - nová kuchyňská deska a dřez - nově vymalováno - nové koberce a lino Dispozice: - neprůchozí ložnice - obývací pokoj s kuchyňským koutem - velká vestavěná skříň na míru v předsíni - spíž a další úložné prostory Vybavení bytu: - lednička - pračka - dvojplotýnka - mikrovlnná trouba - toaster - televize - rozkládací gauč - jídelní stůl a židle - základní nádobí Byt je orientovaný na jih, díky čemuž je velmi světlý a slunný po celý den.
Z oken je příjemný výhled do zeleně a do okolí. Lokalita nabízí výbornou občanskou vybavenost - v docházkové vzdálenosti metro Chodov, OC Chodov, Lidl, KC Zahrada i Kunratický les. Metrem je to 15 minut do centra na Václavské náměstí. Nájemné: 18 500 Kč / měsíc včetně poplatků pro 1 osobu Elektřina se přepisuje na nájemníka. Kauce: 15 000 Kč Byt je vhodný ideálně pro jednotlivce nebo pár. Bez domácích mazlíčků.
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
2
Velikost
45 m²
Cena
16 500 Kč
Doba pronájmu
Na dobu neurčitou
K dispozici od
01-05-2026
Zahrada
Ano
Cena za m²
367 Kč
Inzerát se nachází na adrese Jarníkova, 148 00 Prague, Czechia
Načítání mapy
Související nabídky, Praha