Zveřejněno před 5 dny
Poznaňská, 181 01 Prague, Czechia
19 000 Kč / měsíc
Pronájem bytu 2+kk, 44 m², ul. Poznaňská, Praha 8 Bohnice Podnájem nezařízeného bytu s dispozicí 2+kk s výměrou 44 m², který je ve 12. NP revitalizovaného bytového domu v ul. Poznaňská, Praha 8 – Bohnice. Byt sestává z obývacího pokoje s kuchyňským koutem (22,9 m²), kuchyň je vybavena sporákem a digestoří, lednicí a myčkou. Dále je v bytě předsíň s vestavěnou skříní (6,4 m²), koupelna s vanou (2,7 m²) a separátní WC (1,1 m²), dále je v bytě pokoj (10 m²), který je odhlučněný. V bytě jsou krom vnitřních žaluzií i motorové venkovní stínění. Nákupy vyřídíte během pár minut v protějším Lidlu, Penny Marketu nebo v blízkém OC Krakov. Pro milovníky pohybu je v docházkové vzdálenosti Čimický háj a Botanická zahrada. Skvělou dopravní dostupnost zajišťuje zastávka Odra, odkud jste autobusem za 7 minut na metru C – Kobylisy, přičemž linka 177 vás pohodlně doveze i na trasu A a B. V okolí domu pohodlně zaparkujete bez modrých zón. Vratná jistota: 19.000,- Kč, Rezervační poplatek: 22.990,- Kč (vč. DPH) Měsíční zálohy na služby: 1 os: 2.764,- Kč, 2 os: 3.686,- Kč, 3 os: 4.607,- Kč, Pronajímatel si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jejím zvolených kritérií. Energetický průkaz budovy v souladu s vyhláškou č. 78/2013 Sb. : energetická třída C – 84,1 kWh / (m²*rok)
Pronájem bytu 2+kk, 44 m², ul. Poznaňská, Praha 8 Bohnice Podnájem nezařízeného bytu s dispozicí 2+kk s výměrou 44 m², který je ve 12. NP revitalizovaného bytového domu v ul. Poznaňská, Praha 8 – Bohnice. Byt sestává z obývacího pokoje s kuchyňským koutem (22,9 m²), kuchyň je vybavena sporákem a digestoří, lednicí a myčkou. Dále je v bytě předsíň s vestavěnou skříní (6,4 m²), koupelna s vanou (2,7 m²) a separátní WC (1,1 m²), dále je v bytě pokoj (10 m²), který je odhlučněný. V bytě jsou krom vnitřních žaluzií i motorové venkovní stínění. Nákupy vyřídíte během pár minut v protějším Lidlu, Penny Marketu nebo v blízkém OC Krakov. Pro milovníky pohybu je v docházkové vzdálenosti Čimický háj a Botanická zahrada.
Skvělou dopravní dostupnost zajišťuje zastávka Odra, odkud jste autobusem za 7 minut na metru C – Kobylisy, přičemž linka 177 vás pohodlně doveze i na trasu A a B. V okolí domu pohodlně zaparkujete bez modrých zón. Vratná jistota: 19.000,- Kč, Rezervační poplatek: 22.990,- Kč (vč. DPH) Měsíční zálohy na služby: 1 os: 2.764,- Kč, 2 os: 3.686,- Kč, 3 os: 4.607,- Kč, Pronajímatel si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jejím zvolených kritérií. Energetický průkaz budovy v souladu s vyhláškou č. 78/2013 Sb. : energetická třída C – 84,1 kWh / (m²*rok)
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
2
Velikost
44 m²
Cena
19 000 Kč
Doba pronájmu
Na dobu neurčitou
K dispozici od
11-05-2026
Zahrada
Ano
Cena za m²
432 Kč
Inzerát se nachází na adrese Poznaňská, 181 01 Prague, Czechia
Načítání mapy
Související nabídky, Praha