byt s 2 ložnicemi o velikosti 43 m² v Varnsdorf

Nezvalova, 470 47 Varnsdorf, Czechia

7 900 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 2+kk 43m²

Pronájem bytu 2+kk, Nezvalova 3478, Varnsdorf Nabízíme k pronájmu byt o dispozici 2+kk a výměře 43 m² v ulici Nezvalova 3478 ve Varnsdorfu. Bytová jednotka se nachází ve 3 nadzemním podlaží nízkopodlažního domu. V jednom z pokojů se nachází kuchyňská linka s elektrickými kamny. V koupelně je bojler pro ohřev vody, přípojka na pračku, umyvadlo, prostorná vana a WC. Celá koupelna je obložena vkusnými obklady. Fotografie upraveny bez osobních věcí nájemníka. Byt bude pronajímán bez zařízení. Dům situován 3 min od hranic s DE. Neváhejte nás Volný od Čistý nájem: 7 900,- Kč Zálohy: Studená voda: 700,- Kč Úklid: 150,- Kč Likvidace odpadu: 150,- Kč Chodbová elektřina: 100,- Kč Celkem zálohy za 1 osobu: 1 100,- Kč Každá další osoba: 700,- Kč Celkem nájemné včetně záloh za 1 osobu: 9 000,- Kč Kauce: 16 000,- Kč Provize: 5 000,- Kč Energie se přepisují na nájemníka.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

43 m²

Cena

7 900 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Cena za m²

184 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Nezvalova, 470 47 Varnsdorf, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Varnsdorf

2 ložnice byt o velikosti 37.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 37 m²

Varnsdorf, SO ORP Varnsdorf, Czechia

7 500 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 77.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 77 m²

Karolíny Světlé 3018, 407 47 Varnsdorf, Czechia

9 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy