byt s 2 ložnicemi o velikosti 43 m² v Praha

Krouzova, 143 00 Prague, Czechia

16 990 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-08-2026

Pronájem bytu 2+kk 43m²

Podnájem, Byt 2+kk, 42,4 m², Praha 4 - Modřany, ul. Krouzova Vzhledem ke zvýšené poptávce o námi nabízené nemovitosti prosíme všechny vážné zájemce, aby nás pro rychlé vyřízení Nabízíme vám k podnájmu světlý byt o velikosti 2+kk s rozlohou 42,4 m². Bytová jednotka se nachází v 8. patře panelového domu v klidné lokalitě Praha 4 – Modřany, ulici Krouzova. K bytu náleží sklep pro uložení vašich věcí. Obývací pokoj je propojený s kuchyňským koutem vybaveným spotřebiči, jako jsou elektrický sporák, lednice s mrazákem, digestoř a mikrovlnná trouba. Prostorná obývací část je nezařízená. Další pokoj je také nezařízený a můžete si z něj vytvořit ložnici nebo dětský pokoj. Koupelna disponuje sprchovým koutem, umyvadlem, závěsnou zrcadlovou skříňkou a pračkou. V chodbě jsou šatní skříně, které nabízejí spoustu úložného prostoru, a botník. V docházkové vzdálenosti je autobusová zastávka Družná, která zajišťuje spojení na stanici metra B – Smíchovské nádraží a na stanici metra C – Kačerov. Nákupní možnosti jsou hned vedle domu v supermarketu Kaufland. V okolí jsou mateřské a základní školy – MŠ Jahůdka, ZŠ Profesora Švejcara a ZŠ Rakovského. Na sportování a procházky můžete využít Lhotecký potok a Velkou louku. Byt je volný k nastěhování od . Bydlete se Stálým Nájmem. ️ Stalo se vám někdy, že pronajímatel neměl čas se Vám věnovat? S námi se to nestane – jsme vám k dispozici každý všední den od 9 do 17 hodin. Zajistíme převody energií, pojištění, vyúčtování a když se něco přihodí společně to vyřešíme. I když jen potřebujete poradit nebo si ujasnit nějaký detail - jsme tu pro Vás.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

43 m²

Cena

16 990 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-08-2026

Zařízené

Ano

Venkovské

Ano

Cena za m²

395 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Krouzova, 143 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

Nové
1 ložnice byt o velikosti 28.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 28 m²

Františka Kadlece, 180 00 Prague, Czechia

13 600 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 18.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 18 m²

náměstí Dr. Václava Holého 2543/8a, 180 00 Prague, Czechia

13 750 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 23.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 23 m²

Michle, Praha 4, Czech Republic

13 800 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy