Zveřejněno před 2 dny
Kamýk, Ústecký, Czech Republic
18 900 Kč / měsíc
Pronájem 2+kk, 49 m², Smotlachova, Praha 4 Kamýk Nabízíme k pronájmu světlý byt 2+kk s lodžií v 5. patře panelového domu s výtahem v ulici Smotlachova, Praha 4 – Kamýk. Byt o celkové ploše 49 m² prošel před šesti lety kompletní rekonstrukcí. Dům je průběžně udržovaný a okna bytu jsou orientována na východ. Součástí bytu je také lodžie o výměře 4,6 m². • kuchyň vybavená kvalitními spotřebiči • vkusně zařízená koupelna se sprchovým koutem, toaleta je samostatná • komora mimo byt na patře s regály, vhodná pro uložení objemnějších věcí • optický internet v domě • bezbariérový přístup a dva výtahy • velmi úsporná energetická třída PENB B Lokalita Kamýk nabízí příjemné bydlení s rychlou dostupností do centra Prahy a zároveň dostatek zeleně pro odpočinek. V okolí se nachází Modřanská rokle, parky, školy, mateřské školy, restaurace, obchody i další občanská vybavenost. Dopravní spojení zajišťuje zastávka Lhotecký les s linkami 117, 189 a 197. Nájemné činí 18 900 Kč měsíčně + záloha na poplatky ca 2 800 Kč + elektřina (1 500 Kč) převáděná na nájemce. Kauce je 30 000 Kč. Provize RK činí jeden měsíční nájem plus DPH. Nastěhování je možné ihned. V případě zájmu o prohlídku mě prosím neváhejte
Pronájem 2+kk, 49 m², Smotlachova, Praha 4 Kamýk Nabízíme k pronájmu světlý byt 2+kk s lodžií v 5. patře panelového domu s výtahem v ulici Smotlachova, Praha 4 – Kamýk. Byt o celkové ploše 49 m² prošel před šesti lety kompletní rekonstrukcí. Dům je průběžně udržovaný a okna bytu jsou orientována na východ. Součástí bytu je také lodžie o výměře 4,6 m². • kuchyň vybavená kvalitními spotřebiči • vkusně zařízená koupelna se sprchovým koutem, toaleta je samostatná • komora mimo byt na patře s regály, vhodná pro uložení objemnějších věcí • optický internet v domě • bezbariérový přístup a dva výtahy • velmi úsporná energetická třída PENB B Lokalita Kamýk nabízí příjemné bydlení s rychlou dostupností do centra Prahy a zároveň dostatek zeleně pro odpočinek.
V okolí se nachází Modřanská rokle, parky, školy, mateřské školy, restaurace, obchody i další občanská vybavenost. Dopravní spojení zajišťuje zastávka Lhotecký les s linkami 117, 189 a 197. Nájemné činí 18 900 Kč měsíčně + záloha na poplatky ca 2 800 Kč + elektřina (1 500 Kč) převáděná na nájemce. Kauce je 30 000 Kč. Provize RK činí jeden měsíční nájem plus DPH. Nastěhování je možné ihned. V případě zájmu o prohlídku mě prosím neváhejte
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
2
Velikost
43 m²
Cena
18 900 Kč
Doba pronájmu
Na dobu neurčitou
K dispozici od
09-05-2026
Výtah
Ano
Cena za m²
440 Kč
Inzerát se nachází na adrese Kamýk, Ústecký, Czech Republic
Načítání mapy
Související nabídky, Kamýk