byt s 2 ložnicemi o velikosti 40 m² v Praha

Novodvorská, 140 21 Prague, Czechia

17 490 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-08-2026

Pronájem bytu 2+kk 40m²

Podnájem bytu 2+kk, 40 m² - Praha - Braník Vzhledem k vysokému zájmu o námi inzerované nemovitosti žádáme všechny vážné zájemce o prohlídky, aby nás pro rychlý a efektivní postup Nabízíme byt 2+kk, 40 m², v předposledním 7. nadzemním podlaží v Praze 4 - Braníku. Byt je podnajímán kompletně vybavený nábytkem a k nastěhování Vám tak stačí pouze klíče. Výhodou bytu je velké množství úložných prostor, další pak nabízí komora, která je součástí podnájmu. Koupelna je společná s toaletou a je zde rohová vana. Nemovitost je určena výhradně k dlouhodobému podnájmu a je k nastěhování od .. Byt se nachází v klidné části Braníka, přímo u lesa Velký háj a OC Nová Plaza. Kousek od domu je zastávka autobusu, kterým jste za 10 minut na stanici metra C (Kačerov) nebo za 15 minut na metru B (Smíchovské nádraží). V okolí je veškerá občanská vybavenost. Poznámka k ceně: Poplatky za služby vč. pojištění domácnosti a odpovědnosti činí 2.429 Kč/měsíc + elektřina, která bude převedena na nájemníka. Při podpisu smlouvy nájemník hradí první nájemné, dále rezervaci pro agenturu a vratnou jistotu. Pokud se nemůžete na prohlídku bytu dostavit osobně, je možné domluvit prohlídku formou videohovoru. V reakci na tento inzerát o sobě prosím uvádějte alespoň základní informace (počet osob, zaměstnání, od kdy hledáte bydlení, zda máte domácího mazlíčka). Děkujeme.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

40 m²

Cena

17 490 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-08-2026

Zařízené

Ano

Cena za m²

437 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Novodvorská, 140 21 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 18.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 18 m²

Křesomyslova, 128 08 Prague, Czechia

14 000 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 18.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 18 m²

Křesomyslova, 128 08 Prague, Czechia

14 000 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 27.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 27 m²

Křížová, 150 05 Prague, Czechia

14 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy

Byt (40.0 m²) k pronájmu v Praha (Novodvorská, 140 21 Prague, Czechia) – rentola.cz