byt s 2 ložnicemi o velikosti 39 m² v Praha

Kukelská, 198 00 Prague, Czechia

22 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-04-2026

Pronájem bytu 2+kk 39m²

Pronájem byty 2+kk, 39 m² - Praha - Hloubětín Exkluzivně nabízíme k pronájmu byt 2+kk v novostavbě na Praze 9 - Hloubětíně. Jednotka o výměře 39 m² se nachází v 1. NP nově postaveného cihlového domu. Byt je kompletně vybaven ( kuch. linka vč. lednice, dvouplot. el. vařiče, digestoře, ve velmi pěkné koupelně sprch. kout a pračka ). V obývacím pokoji rozkládací sedačka, jídelní stůl a dvě židle, šatní skříň ). Zál. na služby 2.200 Kč/ měs. ( zahrnují vodu, osvětlení chodby, odvoz odpadků ). Elektřina se převádí na nájemce. Vratná jistota 45.000 Kč a odměna RK 22.500 Kč + dph 21%. Parkování v ulici nebo v případě zájmu přímo před domem na zpevněné ploše za popl. 1.500 Kč/měs. Klidné místo s veškerou obč. vybaveností. Volný ihned.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

39 m²

Cena

22 500 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-04-2026

Parkování

Ano

Cena za m²

577 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Kukelská, 198 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

2 ložnice byt o velikosti 33.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 33 m²

Jabloňová, 106 00 Prague, Czechia

18 000 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 31.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 31 m²

Klapálkova, 106 00 Prague, Czechia

18 000 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 32.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 32 m²

Poděbradská, 194 00 Prague, Czechia

18 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy