byt s 2 ložnicemi o velikosti 37 m² v Opava

Opava, okres Opava, Czechia

11 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-05-2026

Pronájem bytu 2+kk 37m²

Pronájem byty, 37 m², Opava Nabízíme k pronájmu moderní mezonetový byt 2+KK o rozloze 37,3 m² v atraktivní lokalitě. Byt je situován do 2. - 3. NP cihlového domu s výtahem na ulici Ratibořská v Opavě. Prostor je světlý, útulný a ideální pro jednotlivce nebo pár, kteří hledají stylové a komfortní bydlení. Podmínky: • Cena nájmu: 11 500 Kč/měsíc • Zálohy na služby: 2 000 Kč/měsíc + elektřina • Kauce: 23 000 Kč (dvouměsíční nájemné) • Provize RK 11 500 Kč + DPH Byt je vybavený kuchyňským koutem, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Výborná dostupnost MHD, obchody a občanská vybavenost v okolí. Byt je volný ihned. Pro více informací nebo domluvení prohlídky nás

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

37 m²

Cena

11 500 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-05-2026

Výtah

Ano

Novostavba

Ano

Cena za m²

311 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Opava, okres Opava, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Opava

1 ložnice byt o velikosti 42.23 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 42 m²

Opava, Moravian-Silesian Region, Czechia

9 200 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 27.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 27 m²

Opava, Jaktař (MHD), Přemyslovců, 747 07 Opava, Czechia

9 200 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 43.13 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 43 m²

Edvarda Beneše 1008/26, 747 05 Opava, Czechia

9 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy