byt s 2 ložnicemi o velikosti 32 m² v Kladno

Wolkerova, 272 01 Kladno, Czechia

15 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 2+kk 32m²

Pronájem bytu 2+kk 32 m and sup2 Wolkerova, Kladno - Kročehlavy Podnájem nově postaveného ateliéru v Kladně, ulice Wolkerova. Dispozice ateliéru je 2+kk o výměře 32m² a je umístěný v 5. podlaží domu. Vybavený je kuchyňskou linkou a sporákem. Plovoucí podlaha v obytné místnosti, v chodbě a koupelně dlažba. Nájemné je u ateliéru 2+kk ve výši 15.000,- + zálohové platby 4.200,-. Celkové měsíční náklady na provoz ateliéru jsou 19.200,-. V nabídce mám více volných ateliérů. Vratná kauce ve výši jednoho měsíčního nájmu bez zálohových plateb. Provize pro RK ve výši jednoho měsíčního nájmu. Lokalita s dobrou občanskou vybaveností. Upozornění, není možné zřídit trvalé bydliště ani žádat o příspěvky na bydlení. V případě zájmu o prohlídku mě

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

32 m²

Cena

15 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Cena za m²

469 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Wolkerova, 272 01 Kladno, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Kladno

2 ložnice byt o velikosti 28.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 28 m²

Vodárenská, 272 01 Kladno, Czechia

12 000 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 25.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 25 m²

Vitry, 272 01 Kladno, Czechia

12 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 32.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 32 m²

Sevastopolská, 272 04 Kladno, Czechia

12 490 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy