byt s 2 ložnicemi o velikosti 32 m² v Hodonín

třída Bří Čapků, 695 01 Hodonín, Czechia

13 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-04-2026

Pronájem bytu 2+kk 32m²

Pronájem byty, 32 m², Hodoníntřída Bří Čapků Nabízíme k pronájmu byt 2+kk o celkové výměře 32 m², který se nachází ve 8. patře bytového domu na ulici Bří. Čapků v Hodoníně. Byt je po celkové rekonstrukci v energetické třídě B, díky čemuž jsou náklady na celkový provoz bytu velice příznivé. Dispozice bytu: vstupní chodba, plně vybavený kuchyňský kout, dva pokoje se samostatnými vstupy, koupelna s WC a sprchovým koutem. Byt je světlý, dobře dispozičně řešený a připravený k okamžitému užívání. Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost v docházkové vzdálenosti, zároveň dostatek klidu a zeleně. Nájem tohoto bytu je ve výši 12500 Kč měsíčně + zálohy na energie, vodu a teplo. Provize RK je ve výši jednoho nájmu.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

32 m²

Cena

13 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-04-2026

Zařízené

Ano

Cena za m²

406 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese třída Bří Čapků, 695 01 Hodonín, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Hodonín

1 ložnice byt o velikosti 41.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 41 m²

Hodonín, okres Hodonín, Czechia

10 900 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 41.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 41 m²

Hodonín, okres Hodonín, Czechia

10 900 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 41.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 41 m²

Hodonín, okres Hodonín, Czechia

10 900 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy