byt s 2 ložnicemi o velikosti 22 m² v Praha

U Líhní, 142 00 Prague, Czechia

18 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 2+kk, 22 m2, Praha, ul. U líhní

Nabízíme k pronájmu revitalizovaný podkrovní byt o dispozici 2+kk v klidné části Prahy 4 - Libuš. Tento útulný byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží cihlového domu a disponuje užitnou plochou 22 m 2 . Byt prošel rekonstrukcí - kuchyňská linka a koupelna jsou úplně nové a moderně zařízené. Koupelna je vybavena sprchovým koutem. Parkování je možné v ulici před domem. Lokalita je velmi atraktivní díky svému klidnému okolí, zároveň však s dobrou dostupností do centra města. Ideální bydlení pro jednotlivce nebo pár hledající komfortní a moderní zázemí. Neváhejte nás

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

22 m²

Cena

18 000 Kč

Cena za m²

818 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese U Líhní, 142 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

Nové
1 ložnice byt o velikosti 27.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 27 m²

Sládkovičova 1230/27, 142 00 Prague, Czechia

14 400 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 29.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 29 m²

Krynická, 151 00 Prague, Czechia

14 400 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 30.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 30 m²

Miroslava Hajna, 199 00 Prague, Czechia

14 490 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy