byt s 3 ložnicemi o velikosti 71 m² v Praha

Taškentská, 101 38 Prague, Czechia

23 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 2+1/L, 55 m2, ul. Taškentská, Praha 10 - Vršovice, bez nábytku, nově po rek.

Nabízíme pronájem bytu 2+1, o ploše 55m 2 + lodžie, v 8. patře panelového domu s výtahem, ulice Taškentská, Praha 10 - Vršovice. Byt je zcela nově po rekonstrukci - první nájemník. K dispozici kuchyňská linka, sporák, trouba, lednice, myčka, mikrovlnná trouba, vestavěné skříně, jinak bez nábytku. Nové podlahy a dveře. Vinyl, laminátové podlahy a dlažba. Neprůchozí pokoje. V koupelně je vana, WC je zvlášť. K bytu náleží sklep. V pěší vzdálenosti najdete nákupní centrum EDEN, menší obchody, lékárny, poštu, banky, ale také množství oblíbených kaváren, restaurací a bister. Dostupnost mateřských a základních škol, sportovního areálu Slavia, plaveckého stadionu SK Slavia a několika fitness center. Nedaleko Havlíčkovy sady (Grébovka). Výborné dopravní spojení do centra Prahy zajišťují tramvajové a autobusové linky, včetně rychlého napojení na metro. Lokalita tak nabízí ideální kombinaci městského života, zeleně a skvělé dostupnosti. Volný ihned. Pronajímatel si vyhrazuje právo výběru nájemce.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

71 m²

Cena

23 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Výtah

Ano

Cena za m²

324 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Taškentská, 101 38 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

2 ložnice byt o velikosti 45.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 45 m²

Ohradní, Michelská, 140 00 Prague, Czechia

18 400 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 60.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 60 m²

Novákových, 180 48 Prague, Czechia

18 490 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 43.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 43 m²

Přecechtělova, 155 00 Prague, Czechia

18 490 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy