byt s 3 ložnicemi o velikosti 47 m² v Jablonec nad Nisou

Maršovická, 468 01 Jablonec nad Nisou, Czechia

12 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 2+1 - Kokonín

Realitní kancelář eDO Reality Vám nabízí pronájem bytu 2+1 v Kokoníně. Nabízíme k pronájmu byt o výměře cca 60m 2 , který se nachází ve 1. patře bytového domu se 3 nadzemními podlažími. Byt je částečně zařízený – k dispozici je kuchyňská linka se sporákem. Byt je vytápěn plynovým kotlem s ústředním topením. Má plovoucí podlahu, plastová ona. Dispozice nabízí pohodlné bydlení pro jednotlivce, pár nebo menší rodinu. Byt je dispozičně řešen následně: Velká chodba, kuchyně s jídelním koutem, průchozí pokoj, druhý neprůchozí pokoj. V okolí je dobrá občanská vybavenost – škola, mateřská škola, zdravotnické zařízení, pošta, obchody i restaurace. Nájem:12.000 Kč/měsíc (bez energií) Služby: 6.000 Kč/měsíc Vratná kauce: 36.000 Kč Provize RK: 15.000 Kč vč. DPH Pro nastěhování je třeba cca 69 tisíc Kč vč. 1. nájmu. Pronájem je vhodný pro pracující, pouze bez exekuce. Bude předáván vystěhován. Velkou výhodou je parkování ve dvoře. Pro více informací nebo domluvení prohlídky mě neváhejte

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

47 m²

Cena

12 000 Kč

Cena za m²

255 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Maršovická, 468 01 Jablonec nad Nisou, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Jablonec nad Nisou

2 ložnice byt o velikosti 34.09 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 34 m²

Jablonec nad Nisou, Okres Jablonec nad Nisou, Czech Republic

9 700 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 40.59 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 41 m²

10 200 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 39.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 39 m²

Boženy Němcové, 466 04 Jablonec nad Nisou, Czechia

10 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy