byt s 3 ložnicemi o velikosti 89 m² v Příbram

Rožmitálská, 261 01 Příbram, Czechia

15 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 04-05-2026

Pronájem bytu 2+1 89m²

Pronájem 2+1, 89 m², cihla, podkroví, parkování Byt je maximálně pro 2-3 osoby. Byt je nezařízený. Zájemce nekuřák, ideálně bez zvířat, se zaměstnáním. V případě zájmu je zapotřebí uhradit na počátku 2x vratnou kauci, nájem na první měsíc a měsíc dopředu vč. služeb. Nabízíme Vám pěkný byt k pronájmu s možností parkovní, v atraktivní lokalitě Příbrami VI – Březových Horách v ulici Rožmitálská. Byt je po kompletní rekonstrukcí. Má plastová, střešní okna, novější linolea a dlažby, elektřina vše v mědi vč. jističů, voda a odpady v plastu, zděné jádro, kuch. linka, interiérové dveře vč. zárubní, malby a štuky ve výborném stavu, koupelan s rohovou vanou. Dispozičně byt nabízí využií tří prostorných pokojů a příslušenství. Kuchyně s jídelnou 28 m², obývací pokoj a chodba 34 m² a ložnice 20 m². Byt je vhodný max pro 2-3 osoby. Ideálně nekuřáky, bez zvířat (pes a kočka) a bez dluhů. Byt je volný ihned k dispozici. Energetický štítek budovy ve třídě B. Naproti domu lze zajistit 1-2 parkovací stání k bytu. Majitel si nepřeje v prostorách kouřit a vyhrazuje si právo vybrat nájemce. V případě zájmu je zapotřebí uhradit první nájemné vč. služeb, vratnou kauci ve výši dvou nájmů a provizi za zprostředkování ve výši jednoho nájmu + DPH. Volný od

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

89 m²

Cena

15 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

04-05-2026

Zařízené

Ano

Parkování

Ano

Cena za m²

169 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Rožmitálská, 261 01 Příbram, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Příbram

2 ložnice byt o velikosti 61.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 61 m²

261 01 Příbram, Czechia

12 955 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 53.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 53 m²

Jana Drdy, 261 01 Příbram, Czechia

13 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 53.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 53 m²

Jana Drdy, 261 01 Příbram, Czechia

13 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy