byt s 3 ložnicemi o velikosti 82 m² v Písek

Leoše Janáčka, 397 41 Písek, Czechia

16 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-04-2026

Pronájem bytu 2+1 82m²

Pronájem 2+1 82 m², Písek - Janáčkova V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu prostorný byt 2+1 v ulici Janáčkova. Nemovitost se nachází ve vyhledávané lokalitě Vnitřního města, přímo pod Děkanským kostelem. Byt je umístěn v 1. patře historického domu a prošel částečnou rekonstrukcí. Dispoziční řešení: Bytová jednotka 2+1 o výměře 76 m² koupelna 6 m² se sprchovým koutem a závěsným WC. Vytápění elektrokotlem (radiátory). Podlahy: dřevěné, koberce a dlažba Byt se pronajímá nezařízený. Kuchyňská linka je vybavena sporákem, varnou deskou a myčkou. Exteriér: Součástí domu je uzavřený dvorek s příjemným posezením, který poskytuje klidné zázemí v centru města.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

82 m²

Cena

16 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-04-2026

Zařízené

Ano

Cena za m²

195 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Leoše Janáčka, 397 41 Písek, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Písek

2 ložnice byt o velikosti 58.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 58 m²

Mírové nám., 397 11 Písek, Czechia

14 000 Kč / měsíc

4 ložnice byt o velikosti 111.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 4 ložnicemi o velikosti 111 m²

397 01 Písek, Czechia

14 300 Kč / měsíc

4 ložnice byt o velikosti 111.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 4 ložnicemi o velikosti 111 m²

Mírové nám., 397 11 Písek, Czechia

14 300 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy