byt s 3 ložnicemi o velikosti 81 m² v Ostrava

Verdunská, 702 72 Ostrava, Czechia

12 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 2+1 81m²

Podnájem bytu 2+1 81 m², ul. Verdunská 375/27, Ostrava - Moravská Ostrava Nabízíme podnájem bytu v osobním vlastnictví 2+1 81 m² na ul. Verdunská v Ostravě - Moravské Ostravě. Byt se nachází ve 2. patře ze 4. podlažního cihlového domu. Kuchyňská linka je opatřena plynovým sporákem, plynovou troubou a vstupem na balkón. Byt nabízí dva velké a prostorné pokoje. Koupelna se sprchovým koutem a možností připojení pračky. Toaleta je oddělena. Velmi pěkná a klidná lokalita s dostatkem zeleně a parkovací plochy. Veškerá občanská vybavenost. Zastávka MHD je cca 5 min chůze, obchod atd., vše v docházkové vzdálenosti. Měsíční náklady na bydlení činí celkem 13.500 Kč + energie. Zahrnují: nájemné, zálohy za studenou vodu pro dvě osoby, ostatní služby domu a pojištění, nezahrnují energie (vytápění a ohřev vody je přes plynový kotel - vyšší zálohy za energie) K podpisu smlouvy je nutné mít připraveno: - nájem ve výši 13.500 Kč - vratnou kauci 28.000 Kč - provizi za zprostředkování ID 1050 Byt k dispozici od Vzhledem k tomu, že zatím není k dispozici Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB), uvádíme dle zákonné povinnosti energetickou třídu G. Klademe důraz na spokojenost nájemníků a jsme schopni se přizpůsobit změnám jejich potřeb. Našim nájemníkům nabízíme tyto výhody: - možnost trvalého bydliště - pojištění domácnosti a občanské odpovědnosti v ceně nájmu - podpora při řešení případných pojistných událostí - řešení technických problémů v bytě prostřednictvím našich techniků - telefonickou linku pro nájemníky k dispozici každý den od 8:00 do 16:00 - nabídka jiného bytu při změně potřeb (větší byt, menší byt, jiná lokalita) - zajištění podkladů a podporu při vyřízení příspěvku na bydlení

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

81 m²

Cena

12 500 Kč

Cena za m²

154 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Verdunská, 702 72 Ostrava, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Ostrava

2 ložnice byt o velikosti 60.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 60 m²

Slavíčkova, 702 72 Ostrava, Czechia

10 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 46.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 46 m²

Nadační 327/1, 718 00 Ostrava, Czechia

10 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 60.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 60 m²

Slavíčkova, 702 72 Ostrava, Czechia

10 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy

Byt (81.0 m²) k pronájmu v Ostrava (Verdunská, 702 72 Ostrava, Czechia) – rentola.cz