byt s 3 ložnicemi o velikosti 77 m² v Osek nad Bečvou

Okres Přerov, Czech Republic

13 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-02-2026

Pronájem bytu 2+1 77m²

Slunný velký byt po rekonstrukci s výhledem a zahradou 2+1 77m Nabízíme k pronájmu pěkný, velký světelný byt po rekonstrukci. Byt je vybaven novou kuchyňskou linkou, jinak je nezařízený. Byt je kompletně nově zrekonstruovaný. Byt se nachází v klidném domě o pěti bytových jednotkách. K bytu také náleží sklepní koje. Součastí objektu je společná zahrada, kterou nájemci mohou využívat. Byt se nachází v druhém patře bez výtahu. Nastěhování je možné kdykoliv. Cena nájmu činní 13 500 Kč + zálohy za energie, plyn, které jsou přepsány na nájemce. K nájmu účtujeme 550 Kč za vodu, 50 Kč za společné prostory elektřina. K nastěhování požadujeme 2x měsíční kauci. Bez provize realitky, přímo od majitele. V případě zájmu neváhejte a

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

77 m²

Cena

13 500 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-02-2026

Cena za m²

175 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Okres Přerov, Czech Republic

Načítání mapy

Související nabídky, Osek nad Bečvou

2 ložnice byt o velikosti 36.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 36 m²

Okres Přerov, Czech Republic

10 900 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 59.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 59 m²

Okres Přerov, Czech Republic

11 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 50.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 50 m²

Okres Přerov, Czech Republic

11 458 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy