byt s 3 ložnicemi o velikosti 76 m² v Rožnov pod Radhoštěm

Chodská, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm, Czechia

14 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-03-2026

Pronájem bytu 2+1 76m²

Pronájem kompletně vybaveného bytu 2+1 s lodžií 21 m² v Rožnově pod Radhoštěm Exkluzivně nabízíme k pronájmu nádherný, kompletně vybavený byt 2+1 o ploše 66 m² s mimořádně prostornou lodžií 21 m², situovaný v klidné rezidenční části Rožnova pod Radhoštěm. Byt se nachází v tiché lokalitě mezi rodinnými domy, kde si užijete absolutní soukromí a klid, přesto jste jen pár minut od centra města. Všechna okna jsou orientována do zahrady, což zajišťuje ničím nerušené bydlení. Součástí pronájmu je také možnost využívání zahrady a parkovací místo. Byt je kompletně a vkusně vybaven, připravený k okamžitému nastěhování – stačí si přinést osobní věci. Kuchyňská linka je plně zařízena včetně lednice, varné konvice a kompletního nádobí. Byt nabízí komfortní spaní až pro 4 osoby díky patrové posteli a letišti. Samozřejmostí je televize, velké vestavěné skříně s dostatkem úložného prostoru a elegantní sedací souprava, ideální pro chvíle odpočinku. Měsíční nájemné: 14.000 Kč Zálohy na služby: 5.000 Kč Kauce: 2 měsíční nájmy Provize RK: 1 měsíční nájem + DPH Tento byt je ideální volbou pro ty, kteří hledají klidné a stylové bydlení v jedné z žádaných lokalit Rožnova pod Radhoštěm. Neváhejte mě Jitka Fröhlichová Vaše realitní makléřka pro tuto oblast Budu se těšit na setkání. Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

76 m²

Cena

14 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-03-2026

Zařízené

Ano

Parkování

Ano

Cena za m²

184 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Chodská, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Rožnov pod Radhoštěm

3 ložnice byt o velikosti 85.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 85 m²

Pod Chlacholovem, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm, Czechia

11 500 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 46.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 46 m²

Kulturní, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm, Czechia

11 500 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 56.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 56 m²

Kulturní, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm, Czechia

11 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy