byt s 3 ložnicemi o velikosti 76 m² v Karlovy Vary

Koptova, 360 09 Karlovy Vary, Czechia

14 990 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 2+1 76m²

Pronájem bytu 2+1 76m v srdci Karlových Varů Nabízíme k pronájmu útulný byt s dispozicí 2+1 o celkové ploše 76,2 m², situovaný ve 3NP cihlového domu v klidné části Karlových Varů v ulici Koptova. Byt je součástí cihlového domu, který prošel kompletní rekonstrukcí a nabízí moderní a komfortní bydlení. K nastěhování ihned. Interiér bytu zahrnuje prostorný obývací pokoj, samostatnou kuchyň se spíží, kuchyň je vybavena spotřebiči (lednice, trouba s varnou deskou, myčka), ložnici a koupelnu s vanou a WC. Všechny místnosti jsou světlé a nabízejí dostatek prostoru pro pohodlné bydlení. Podmínky nájmu: 14 490 Kč čisté nájemné, 4 500 Kč zálohy na služby, 14 490 Kč + DPH provize, 14 490 Kč jistota. Pro více informací a možnosti prohlídky nás prosím neváhejte

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

76 m²

Cena

14 990 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Novostavba

Ano

Cena za m²

197 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Koptova, 360 09 Karlovy Vary, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Karlovy Vary

2 ložnice byt o velikosti 51.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 51 m²

Krymská, 913 34 Karlovy Vary, Czechia

12 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 50.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 50 m²

Spálená, 360 07 Karlovy Vary, Czechia

12 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 55.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 55 m²

Krymská 1717/35, 360 01 Karlovy Vary, Czechia

12 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy

Byt (76.0 m²) k pronájmu v Karlovy Vary (Koptova, 360 09 Karlovy Vary, Czechia) – rentola.cz