byt s 3 ložnicemi o velikosti 76 m² v Praha

Hartigova, 130 24 Prague, Czechia

22 900 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 2+1 76m²

Pronájem bytu Praha 3 Žižkov 2+1 Hartigova Pronájem bytu Praha 3 Žižkov je krásný kompletně zrenovovaný byt (2026) ve 3 patře (podkroví) cihlového domu. MHD: 5 minut na metro Florenc. Zařízení: nová kuchyňská linka, vestavěná varná sklokeramická deska a trouba, lednice. Koupelna vybavena sprchovým koutem, umyvadlem a přípojkou na pračku, toaleta zvlášť. Na podlaze dřevěná plovoucí podlaha a dlažba. Neprůchozí pokoje. Umístění na mapách je pouze orientační. Provize ve výši 20 000 Kč a vratná kauce ve výši 23 000 Kč.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

76 m²

Cena

22 900 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Cena za m²

301 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Hartigova, 130 24 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

2 ložnice byt o velikosti 45.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 45 m²

Ohradní, Michelská, 140 00 Prague, Czechia

18 400 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 60.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 60 m²

Novákových, 180 48 Prague, Czechia

18 490 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 43.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 43 m²

Přecechtělova, 155 00 Prague, Czechia

18 490 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy