byt s 3 ložnicemi o velikosti 75 m² v Brno

Hostinského, 612 00 Brno, Czechia

22 990 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-07-2026

Pronájem bytu 2+1 75m²

Podnájem prostorného bytu 2+1, 75 m² - Brno - Královo Pole Hledáte byt, kde se konečně nadechnete? Tento prosvětlený a nadstandardně prostorný byt 2+1 o ploše přes 70 m² vás nadchne hned při vstupu. Zapomeňte na stísněné novostavby – tady hraje hlavní roli prostor a vzdušnost. Proč si zamilujete ulici Hostinského? Nachází se v srdci vyhledávaného Králova Pole, ale v naprosto tiché, rezidenční zóně. Žádný hluk aut, jen klid a pohoda. Přitom za pár minut chůze sedíte v nejlepších brněnských kavárnách, nakupujete v lokálních obchodech nebo relaxujete v parku. Dispozice, která dává smysl: 2 samostatné, neprůchozí pokoje: Ideální jako ložnice a obývací pokoj s pracovní zónou, nebo pro komfortní spolubydlení. Samostatná kuchyně: Místo, kde ranní káva chutná lépe díky dostatku prostoru pro stolování. Dvě praktické komory: Skoncujte s nepořádkem – sezónní věci i sportovní výbava mají své místo. Balkon do klidu: Ideální místo pro večerní sklenku vína. Byt se nachází ve 2. patře udržovaného cihlového domu (bez výtahu), což vám zajistí denní dávku lehkého pohybu a soukromí. Tento byt není kompromis. Je to domov pro ty, kteří vědí, že prostor je ten největší luxus. K nastěhování od Prohlídky jsou možné IHNED po domluvě Jaké služby nabízíme PRO PODNÁJEMNÍKY? S Garantovany Najem automaticky získáváte: - Plně pojištěný byt s non stop asistenční linkou, kdy pojištění se vztahuje navíc i na běžnou odpovědnost za škody způsobené v běžném životě, prodlouženou záruku spotřebičů o 2 roky a nebo servisní techniky v případě pojistné události (práce zámečníka, opravy havárií). - Zákaznický servis pro Vás od 7:00 – 18:00 pro řešení vašich dotazů a požadavků. T: + Technickou podporu (pro případ, že budete chtít pomoci s technickými záležitostmi na bytě. Zařídíme přepis energií. Možnost výměny bytu za větší/menší/jinde z portfolia bytů Garantovany Najem nebo ROI Estate (Brno, Praha a další města). Podnajmout si byt nebylo nikdy snazší a efektivnější.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

75 m²

Cena

22 990 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-07-2026

Výtah

Ano

Balkon

Ano

Cena za m²

307 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Hostinského, 612 00 Brno, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Brno

2 ložnice byt o velikosti 53.49 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 53 m²

Vránova 752/45, 621 00 Brno, Czechia

18 490 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 37.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 37 m²

Vránova, 621 00 Brno, Czechia

18 490 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 45.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 45 m²

Brno, South Moravian Region, Czechia

18 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy