Zveřejněno před 3 dny

byt s 3 ložnicemi o velikosti 75 m² v Praha

Sokolovská 41/7, 186 00 Prague, Czechia

34 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 2+1, 75 m2, Praha

Nabízíme k pronájmu prostorný a světlý byt o dispozici 2+1 a celkové výměře 75 m 2 , situovaný ve 2. nadzemním podlaží domu v ulici Sokolovská. Byt nabízí praktické dispoziční řešení s oddělenou kuchyní a dvěma samostatnými pokoji. Díky své velikosti je vhodný jak pro pár, tak pro spolubydlení či menší rodinu. Lokalita poskytuje výbornou dopravní dostupnost i kompletní občanskou vybavenost v okolí. Náklady: Nájemné: 34 000 Kč / měsíc. Poplatky: 800 Kč / osoba / měsíc. Elektřina a plyn se převádí na nájemce. Při podpisu smlouvy: Kauce: 34 000 Kč. Provize RK: 34 000 Kč + DPH. Byt je k dispozici dle dohody. V případě zájmu o více informací nebo prohlídku nás neváhejte

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

75 m²

Cena

34 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Cena za m²

453 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Sokolovská 41/7, 186 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

3 ložnice byt o velikosti 81.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 81 m²

Sicherova, 190 15 Prague, Czechia

27 490 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 53.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 53 m²

Mezitraťová 234/9, 190 00 Prague, Czechia

27 500 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 45.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 45 m²

Vysočany, Praha 9, Czech Republic

27 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy

Byt (75.0 m²) k pronájmu v Praha (Sokolovská 41/7, 186 00 Prague, Czechia) – rentola.cz