byt s 3 ložnicemi o velikosti 67 m² v Ústí nad Labem

Glennova, 400 11 Ústí nad Labem, Czechia

13 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 09-04-2026

Pronájem bytu 2+1 67m²

Pronájem bytu 2+1 67 m², Ústí nad Labem - Severní Terasa K dlouhodobému pronájmu nabízím byt po vkusné nové rekonstrukci v ulici Glennova, Ústí nad Labem – Severní Terasa. Budete jeho úplně prvními obyvateli. Byt se nachází ve 4. podlaží a nabízí příjemnou kombinaci výhledů – z lodžie směrem do centra sídliště a z kuchyně i ložnice orientaci na západ, kde si můžete vychutnat západy slunce. Součástí bytu je nová kuchyňská linka na míru vybavená troubou, indukční varnou deskou a digestoří. Nechybí ani příprava na myčku, kterou si můžete doplnit dle vlastních preferencí. Lokalita Severní Terasy patří mezi velmi vyhledávané části města díky kompletní občanské vybavenosti v docházkové vzdálenosti – v blízkosti se nachází školy, školky, supermarkety (Billa, Albert), fitness centrum, potraviny i zastávky MHD. Nemocnice je dostupná během dvou zastávek. Finanční podmínky: Nájemné: 13.500 Kč / měsíc Zálohy na služby: 3.500 Kč (pro 2 osoby) + 500 Kč každá další osoba Kauce: 35.000 Kč Provize RK: 7.990 Kč V případě zájmu mě neváhejte

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

67 m²

Cena

13 500 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

09-04-2026

Terasa

Ano

Cena za m²

201 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Glennova, 400 11 Ústí nad Labem, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Ústí nad Labem

2 ložnice byt o velikosti 40.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 40 m²

Brandtova, 400 11 Ústí nad Labem, Czechia

10 800 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 40.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 40 m²

Brandtova, 400 11 Ústí nad Labem, Czechia

10 800 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 65.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 65 m²

Pionýrů, 400 03 Ústí nad Labem, Czechia

10 900 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy