byt s 3 ložnicemi o velikosti 66 m² v Boskovice

Otakara Chlupa, 680 11 Boskovice, Czechia

14 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 2+1 66m²

Pronájem bytu 2+1 v Boskovicích Nabízíme k pronájmu: Zděný bezbariérový byt 2+1 v osobním vlastnictví 66 m² Tento prostorný zděný bezbariérový byt o velikosti 66 m² je dispozičně rozdělen na 2+1 a nachází se na klidném místě v blízkosti centra města. Byt má neprůchozí pokoje pro maximální komfort. K dispozici je prostorná předsíň o velikosti 10,40 m², zánovní koupelna o velikosti 4,05 m² s rohovou vanou, WC o velikosti 1,30 m², kuchyň o velikosti 8,50 m² orientovaná na jižní stranu, obývací pokoj o velikosti 27,15 m² orientovaný na východní stranu a ložnice o velikosti 11,60 m² orientovaná na jižní stranu. Dále je k dispozici sklep o velikosti 3,10 m². Byt je vybaven plovoucími podlahami, plastovými okny, zánovní koupelnou a novými dveřmi. V domě se nachází kotelna, což zajišťuje pohodlné vytápění. Dům je 12 let starý, zateplený a nachází se v klidné lokalitě s dobrou dostupností do centra. Tento byt je určen pro nekuřáky, kteří pracují a preferují bydlení bez domácích mazlíčků. Pokud hledáte pohodlné a bezbariérové bydlení v atraktivní lokalitě, neváhejte nás

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

66 m²

Cena

14 500 Kč

Cena za m²

220 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Otakara Chlupa, 680 11 Boskovice, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Boskovice

3 ložnice byt o velikosti 57.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 57 m²

Slovákova, 680 11 Boskovice, Czechia

12 500 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 25.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 25 m²

Boskovice, AD MEP Boskovice, Czechia

13 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 25.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 25 m²

Boskovice, AD MEP Boskovice, Czechia

13 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy