byt s 3 ložnicemi o velikosti 65 m² v Krupka

Šeříková, 417 42 Krupka, Czechia

12 900 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 18-03-2026

Pronájem bytu 2+1 65m²

Pronájem bytu 2+1 - Krupka - Šeříková V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu byt o velikosti 2+1 s balkonem, 65 m², který se nachází ve 1. patře revitalizovaného panelového domu v Krupce na dolním sídlišti – ulice Šeříková. Byt nabízí praktickou dispozici: Vstupní předsíň, samostatnou šatnu, kuchyni, obývací pokoj s balkonem, samostatnou ložnici, toaletu a koupelnu s vanou. Byt tedy nabízí pohodlné bydlení pro jednotlivce, pár nebo menší rodinu. V okolí je dobrá občanská vybavenost – škola, mateřská škola, zdravotnické zařízení, pošta, obchody Tesco, Penny, restaurace a kousek od domu i autobusová zastávka. Parkování je možné přímo před domem, je zde vybudované parkoviště. Byt je ihned volný a k nastěhování. Náklady na bydlení: cca 12.900,- Kč/měsíc (včetně zálohy na teplou vodu ve výši 1.400,-Kč a studenou vodu ve výši 800,-Kč) Elektřinu si přepisuje nájemník na svou osobu. Vratná kauce - 26.000,- Kč Provize RK – 1 x nájemné Pro více informací a prohlídku této nemovitosti

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

65 m²

Cena

12 900 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

18-03-2026

Balkon

Ano

Parkování

Ano

Cena za m²

198 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Šeříková, 417 42 Krupka, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Krupka

3 ložnice byt o velikosti 46.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 46 m²

Sídliště 595, 417 41 Krupka, Czechia

10 500 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 46.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 46 m²

Sídliště, 417 41 Krupka, Czechia

10 500 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 52.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 52 m²

Sídliště, 417 41 Krupka, Czechia

12 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy