byt s 3 ložnicemi o velikosti 64 m² v Chomutov

Dřínovská, 430 04 Chomutov, Czechia

8 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 17-10-2025

Pronájem bytu 2+1 64m²

Pronájem bytu 2+1 Dřínovská 4582, Chomutov V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu byt 2+1 v 5. patře na adrese Dřínovská 4582, 430 01 Chomutov. Byt se nachází v atraktivní lokalitě nedaleko centra města, tudíž jsou v dosahu veškeré občanské vybavenosti. Parkování je možné přímo u domu. Nájemné: 8.000,- + zálohy dle evidenčního listu Elektřina a plyn se přepisuje na nájemníka. Kauce/jistina: 16.000,- Provize RK: 12.000,- Pro více informací

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

64 m²

Cena

8 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

17-10-2025

Parkování

Ano

Cena za m²

125 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Dřínovská, 430 04 Chomutov, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Chomutov

2 ložnice byt o velikosti 58.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 58 m²

náměstí 1. máje, Chomutov, Czechia

6 400 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 35.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 35 m²

Kamenná, 430 04 Chomutov, Czechia

7 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 35.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 35 m²

Kyjická, 430 04 Chomutov, Czechia

7 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy