byt s 3 ložnicemi o velikosti 64 m² v Dobřany

Stromořadí, 334 41 Dobřany, Czechia

11 800 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 2+1 64m²

Pronájem bytu 2+1, 64 m², Dobřany, ul. Stromořadí Nabízím k pronájmu byt 2+1 o užitné ploše 64 m² v cihlovém domě v klidné části města Dobřany. Byt je ve dobrém stavu, umístěn ve 3. nadzemním podlaží, ideální pro pár či menší rodinu. Velkou výhodou tohoto bytu je klidné okolí. V těsné blízkosti domu se nachází dětské hřiště, obchod i mateřská a základní škola. K bytu je možné využít i prostorný sklep. Nájemné ve výši 11.800,- Kč + zálohy za vodu a internet ve výši 1.150,- Kč + záloha za elektřinu a plyn ve výši 4.000,-. Při podpisu nájemní smlouvy se skládá kauce ve výši 25.000,- Kč. Provize RK 14.520,-. Více informací Vám ráda poskytnu po telefonu, či na prohlídce.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

64 m²

Cena

11 800 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Cena za m²

184 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Stromořadí, 334 41 Dobřany, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Dobřany

2 ložnice byt o velikosti 34.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 34 m²

Loudů, 334 41 Dobřany, Czechia

10 500 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 65.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 65 m²

Stromořadí, 334 41 Dobřany, Czechia

11 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 35.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 35 m²

Palackého, 334 41 Dobřany, Czechia

11 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy