byt s 3 ložnicemi o velikosti 62 m² v Mariánské Lázně

Plzeňská, 353 01 Mariánské Lázně, Czechia

14 900 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-05-2026

Pronájem bytu 2+1 62m²rezervováno

2+1/L (68m²), ul. Plzeňská, Mariánské Lázně Nabízíme k pronájmu slunný a prostorný byt o dispozici 2+1 o čisté podlahové ploše 62,3 m², který je po kompletní a vkusné rekonstrukci z roku 2022. Byt se nachází v 6. patře panelového domu s rekonstruovaným výtahem v Mariánských Lázních. Bytový dům je kompletně revitalizován (zateplení, fasáda, střecha). Bytová jednotka se skládá z kuchyně, obývacího pokoje, ložnice, předsíně, koupelny a toalety. Do bytu je přiveden vysokorychlostní internet. K bytu náleží zasklená lodžie na západní světovou stranu o velikosti 5,5 m². Vytápění a ohřev vody je dálkový. Bytový dům se nachází na klidném místě s velkým množstvím okolní zeleně s dobrou dostupností do centra Mariánských Lázní. V suterénu domu se nachází sušárna, kolárna i kočárkovna. V blízkosti se nachází několik dětských hřišť, základní škola, školka, lékárna a supermarket. Velmi zajímavá nabídka k bydlení za příznivé měsíční náklady. Nad rámec nájmu se hradí zálohy na služby ve výši 3.000,-Kč. Odběr elektřiny bude převeden na nájemce a hrazen přímo dodavateli této energie. Kauce ve výši 36.000,-Kč, nebo je možnost sjednat pojištění záruky za 4.900,-Kč/rok, v tom případě se kauce neplatí.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

62 m²

Cena

14 900 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-05-2026

Výtah

Ano

Cena za m²

240 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Plzeňská, 353 01 Mariánské Lázně, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Mariánské Lázně

3 ložnice byt o velikosti 68.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 68 m²

Podhorská, 353 01 Mariánské Lázně, Czechia

12 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 44.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 44 m²

Ruská, 353 43 Mariánské Lázně, Czechia

12 500 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 74.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 74 m²

Klíčová, 353 43 Mariánské Lázně, Czechia

12 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy