byt s 3 ložnicemi o velikosti 61 m² v České Budějovice

Chelčického, 372 15 České Budějovice, Czechia

12 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-05-2026

Pronájem bytu 2+1 61m²

Pronájem bytu 2+1 v domě po celkové rekonstrukci v Chelčického ulici v Českých Budějovicích Nabízíme k pronájmu velice pěkný byt o dispozici 2+1( 61m²) v 2 NP bytového domu v ulici Chelčického v blízkosti centra Českých Budějovic. Samotný byt je velice dobře dispozičně řešen, kdy ze vstupní chodby je přístup do všech místností v bytě - velkého obývacího pokoje, menší ložnice, toalety a dále kuchyně, ze které je vstup do koupelny se sprchovým koutem. K dispozici je též užívání společné malé zahrady ve vnitrobloku domu a prostorného sklepu. Cena měsíčního nájemného je 12.500 Kč + 3.500 Kč vyúčtovatelné poplatky za veškeré energie . Majitel požaduje vratnou kauci ve výši jednoho celkového nájemného + provize RK. Byt je k dispozici po domluvě, majitelé preferují dlouhodobý pronájem a vyhrazují si v případě více zájemců výběr nových nájemníků dle vlastního uvážení. Pro více informací volejte RK.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

61 m²

Cena

12 500 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-05-2026

Novostavba

Ano

Cena za m²

205 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Chelčického, 372 15 České Budějovice, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, České Budějovice

2 ložnice byt o velikosti 50.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 50 m²

Zd. Fibicha 976/16, 370 08 České Budějovice, Czechia

10 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 39.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 39 m²

Nerudova, 370 04 České Budějovice, Czechia

10 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 50.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 50 m²

Zd. Fibicha, 372 15 České Budějovice, Czechia

10 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy