byt s 3 ložnicemi o velikosti 60 m² v Bílina

Sídliště Za Chlumem, 418 00 Bílina, Czechia

8 700 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 04-03-2026

Pronájem bytu 2+1 60m²

Pronájem bytu 2+1, 59,6 m², Bílina, Za Chlumem 757 Ve výhradním zastoupení majitele bytu nabízíme k pronájmu byt 2+1, 59,6 m² v 7. nadzemním podlaží. Byt má úložné prostory i mimo bytovou jednotku. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost, včetně obchodů, MHD, mateřské i zákldní školy a dětského hřiště. Nájemné: 8 700,- Kč ; poplatky 1 200,- Kč (dle počtu osob) Plyn a elektřina se přepisují na nájemníka Kauce: 10 000,- Kč Provize RK: 12 000,- Kč Další informace v pracovní dny Po - Pá od 8 - 16,30 hod. K dispozici 3D prohlídka bytu.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

60 m²

Cena

8 700 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

04-03-2026

Cena za m²

145 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Sídliště Za Chlumem, 418 00 Bílina, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Bílina

2 ložnice byt o velikosti 33.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 33 m²

Fügnerova, 418 01 Bílina, Czechia

7 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 40.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 40 m²

Teplická, 418 00 Bílina, Czechia

7 100 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 54.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 54 m²

Sídliště Za Chlumem, 418 00 Bílina, Czechia

7 920 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy