Pizzeria Klamovka, Plzeňská 949/129, 150 00 Prague, Czechia
24 000 Kč / měsíc
Nabízíme k pronájmu kompletně zrekonstruovaný byt 2+1 o výměře 58 m 2 v ulici Plzeňská, Praha – Smíchov. Byt prošel rozsáhlou rekonstrukcí a nabízí moderní a příjemné bydlení v atraktivní lokalitě s výbornou dostupností do centra Prahy. Součástí bytu je nová kuchyňská linka vybavená vestavnou troubou, indukční varnou deskou a digestoří. Interiér působí světlým a čistým dojmem a kombinuje moderní prvky s praktickým řešením prostoru. Koupelna je vybavena prostorným sprchovým koutem a moderním zařízením. Byt nabízí dostatek úložného prostoru i pohodlné zázemí pro jednotlivce, pár nebo menší rodinu. Velkou výhodou je lokalita přímo u zastávky Klamovka s rychlým spojením na Anděl i do centra města. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost, restaurace, obchody i park Klamovka. Byt je ihned k nastěhování.
Nabízíme k pronájmu kompletně zrekonstruovaný byt 2+1 o výměře 58 m 2 v ulici Plzeňská, Praha – Smíchov. Byt prošel rozsáhlou rekonstrukcí a nabízí moderní a příjemné bydlení v atraktivní lokalitě s výbornou dostupností do centra Prahy. Součástí bytu je nová kuchyňská linka vybavená vestavnou troubou, indukční varnou deskou a digestoří. Interiér působí světlým a čistým dojmem a kombinuje moderní prvky s praktickým řešením prostoru.
Koupelna je vybavena prostorným sprchovým koutem a moderním zařízením. Byt nabízí dostatek úložného prostoru i pohodlné zázemí pro jednotlivce, pár nebo menší rodinu. Velkou výhodou je lokalita přímo u zastávky Klamovka s rychlým spojením na Anděl i do centra města. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost, restaurace, obchody i park Klamovka. Byt je ihned k nastěhování.
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
3
Velikost
58 m²
Cena
24 000 Kč
Cena za m²
414 Kč
Inzerát se nachází na adrese Pizzeria Klamovka, Plzeňská 949/129, 150 00 Prague, Czechia
Načítání mapy
Související nabídky, Praha