byt s 3 ložnicemi o velikosti 57 m² v Karlovy Vary

K. Chapka street, 360 04 Karlovy Vary, Czechia

16 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 09-04-2026

Pronájem bytu 2+1 57m²

Pronájem byt o dispozici 2+1 a výměře 57 m², po kompletní rekonstrukcí, blízko centra Karlových Varů Nabízím Vám exkluzivně k pronájmu krásný byt o dispozici 2+1 a výměře 57 m², který prošel kompletní rekonstrukcí a nabízí moderní a komfortní bydlení. Byt je vybaven novou kuchyňskou linkou se spotřebiči (lednice, pračka). V ložnici se nachází velká postel a prostorná šatní skříň. Obývací pokoj je zařízen menší i větší komodou, k dispozici bude také gauč. Nájemné činí 19 000 Kč měsíčně Zálohy na služby cca 3 400 Kč / 1 osoba, každá další osoba + cca 1100 Kč Elektřina se převádí na nájemníka (zálohy cca 1 500 Kč) Kauce: 30 000 Kč Byt se nachází v klidné lokalitě blízko centra Karlových Varů. V docházkové vzdálenosti najdete supermarket Lidl, restaurace, autobusové nádraží Tržnice, kolonády i veškerou občanskou vybavenost. Parkování je možné v ulici na základě povolení Magistrátu města. K bytu náleží sklep a v domě je k dispozici výtah. Byt je volný k nastěhování ihned. Pokud hledáte pohodlné bydlení v centru s veškerým komfortem, neváhejte mě Pokud máte zájem o prohlídku nebo jakékoli dotazy, neváhejte mě Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

57 m²

Cena

16 500 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

09-04-2026

Cena za m²

289 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese K. Chapka street, 360 04 Karlovy Vary, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Karlovy Vary

4 ložnice byt o velikosti 88.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 4 ložnicemi o velikosti 88 m²

Karlovy Vary - Doubí, Doubí, Karlovy Vary, SO ORP Karlovy Vary, Czechia

13 900 Kč / měsíc

4 ložnice byt o velikosti 88.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 4 ložnicemi o velikosti 88 m²

360 07 Karlovy Vary, Czechia

13 900 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 56.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 56 m²

Sokolovská, 913 34 Karlovy Vary, Czechia

13 900 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy