Zveřejněno před 3 dny
Lužická, 470 06 Česká Lípa, Czechia
11 000 Kč / měsíc
Pronájem byt 2+1, 56m², Česká Lípa Pronájem bytu 2+1 o rozloze 56 m² v pátém patře na okraji sídliště Špičák. V bytě je nové lino v chodbě, v pokojích plovoucí podlaha, v kuchyni a ložnici dlažba. K dispozici lednice i pračka. Dům po revitalizaci ( fasáda, zateplení, plastová okna, výtah ). Sklep k dispozici. Byt je volný dle dohody. Cena činí 11.000,- nájem +4.000,- služby pro 2 osoby + elektřina a plyn psaná na nájemníka. Vratná kauce 20.000,-kč. Provize zprostředkovatele 12.100,-kč. Byt doporučuji z hlediska umístění ( okraj sídliště, výhled do zeleně, u domu louka, přitom v procházkové vzdálenosti obchody) Pouze pro slušné, platící nájemníky, maximálně 4osoby. Třída energetické náročnosti E.
Pronájem byt 2+1, 56m², Česká Lípa Pronájem bytu 2+1 o rozloze 56 m² v pátém patře na okraji sídliště Špičák. V bytě je nové lino v chodbě, v pokojích plovoucí podlaha, v kuchyni a ložnici dlažba. K dispozici lednice i pračka. Dům po revitalizaci ( fasáda, zateplení, plastová okna, výtah ). Sklep k dispozici. Byt je volný dle dohody. Cena činí 11.000,- nájem +4.000,- služby pro 2 osoby + elektřina a plyn psaná na nájemníka.
Vratná kauce 20.000,-kč. Provize zprostředkovatele 12.100,-kč. Byt doporučuji z hlediska umístění ( okraj sídliště, výhled do zeleně, u domu louka, přitom v procházkové vzdálenosti obchody) Pouze pro slušné, platící nájemníky, maximálně 4osoby. Třída energetické náročnosti E.
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
3
Velikost
56 m²
Cena
11 000 Kč
Doba pronájmu
Na dobu neurčitou
K dispozici od
25-04-2025
Výtah
Ano
Cena za m²
196 Kč
Inzerát se nachází na adrese Lužická, 470 06 Česká Lípa, Czechia
Načítání mapy
Související nabídky, Česká Lípa