byt s 3 ložnicemi o velikosti 56 m² v Teplá

Město, Karlovarský, Czech Republic

11 990 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 13-04-2026

Pronájem bytu 2+1 56m²

Byt 2+1, cihla, zvýš. přízemí, pěkný stav Jižní čtvrť, Přerov Velmi pěkný byt s dispozicí 2+1, který se nachází ve zvýšeném přízemí bytového cihlového domu v klidné části města Přerova. Dispozice: vstup chodba koupelna s vanou a WC prostorná kuchyně s jídelním koutem obývací pokoj s výstupem na lodžii ložnice. Dále k bytu náleží dva sklepy v suterénu budovy a právo užívat společných prostor budovy (kolárna). Pronajímatel si vyhrazuje právo pronajmout byt pouze solidním a zodpovědným nájemcům s trvalým a prokazatelným příjmem a bez závazků po splatnosti (tj. bez exekucí, insolvence). Nájemné ve výši 11.990, Kč/měs. + zálohy na energie a služby, kauce 24.000, Kč, porovize RK 12.500, Kč. Volné ihned.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

56 m²

Cena

11 990 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

13-04-2026

Cena za m²

214 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Město, Karlovarský, Czech Republic

Načítání mapy

Související nabídky, Teplá

2 ložnice byt o velikosti 29.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 29 m²

Město, Karlovarský, Czech Republic

10 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 43.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 43 m²

Město, Karlovarský, Czech Republic

10 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 48.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 48 m²

Město, Karlovarský, Czech Republic

10 300 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy