Zveřejněno před 2 dny

byt s 3 ložnicemi o velikosti 56 m² v Brno

Ječná, 621 00 Brno, Czechia

19 900 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 2+1 56m²

Pronájem cihlového bytu OV 2+1, Brno Řečkovice, ulice Ječná, CP 56 m², po kompletní rekonstrukci Naše realitní kancelář si Vám dovoluje nabídnout k pronájmu byt 2+1 v lokalitě Brno Řečkovice, ulice Ječná. Byt se nachází ve 3. patře sedmipatrového cihlového domu s výtahem. CP bytu činí 56 m². Byt je po kompletní rekonstrukci zahrnující tyto stavební úpravy (elektroinstalace v mědi, datové rozvody pro internet a TV v ložnici i v obývacím pokoji, odpady a voda v plastu, nové omítky, sádrokartonové podhledy, bezpečnostní vstupní dveře do bytu včetně zárubní, interiérové dveře včetně zárubní, zrekonstruované bytové jádro (koupelna, WC), osvětlovací tělesa LED, kuchyňská linka se spotřebiči). Dům již disponuje novým výtahem, plastovými okny, zrenovovaným vstupním vestibulem, společnou elektroinstalací v mědi. U bytového domu byla počátkem roku 2025 dokončena revitalizace. Revitalizace, jejímž předmětem je nová fasáda domu vč. zateplení, zvětšení ploch lodžií vč. proskleného zábradlí, na vyžádání zasklení lodžií, elektricky ovládané předokenní rolety v každé místnosti bytu, solární panely) vám zajistí zlepšení komfortu bydlení v této nemovitosti. Součástí bytu je kuchyňská linka se spotřebiči (elektrický bojler, elektrická trouba, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, indukční varná deska, dřez s baterií), dále je k dispozici potravinová skříň. Výměry jednotlivých místností: obývací pokoj 19,4 m², ložnice 13,05 m², kuchyň 8,22 m², předsíň 6,98 m², koupelna 2,2 m², toaleta 1,0 m, balkon 4,74 m², sklep. Orientace západ (ložnice, obývací pokoj), severovýchod (kuchyň). Vstupy do jednotlivých místností jsou z centrální chodby (předsíně). Vytápění dálkově, ohřev vody individuálně (elektrický bojler zn. DRAŽICE se zásobníkem vody na 80 l) Jako krytiny podlah je využito v pokojích původních parket překrytých koberci, dále v kuchyni, v předsíni, v koupelně a na WC je položena dlažba. Určen pro maximálně 2-3 osoby. Vhodné pro pár, případně pro pár s dítětem. Volný od . Více informací o nemovitosti Vám poskytneme v realitní kanceláři.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

56 m²

Cena

19 900 Kč

Cena za m²

355 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Ječná, 621 00 Brno, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Brno

Vzorový obrázek

byt s 2 ložnicemi o velikosti 46 m²

628 00 Brno, Czechia

16 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 42.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 42 m²

Tkalcovská, 601 47 Brno, Czechia

16 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 46.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 46 m²

Labská 252/19, 625 00 Brno, Czechia

16 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy