byt s 3 ložnicemi o velikosti 56 m² v Bílina

M. Švabinského 611, 418 01 Bílina, Czechia

6 900 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 2+1, 56 m2 - Bílina - Teplické Předměstí

Ve výhradním zastoupení Vám nabízím k pronájmu byt v OV o dispozici 2+1/L o výměře 56 m 2 v Bílině, ul. M. Švabinského. Byt se nachází ve 3. patře (4.NP) panelového domu a je v původním stavu. V kuchyni je nová kuchyňská linka , koupelna je samostatná a její součástí je vana, WC je samostatné, chodba nabízí spoustu úložného prostoru. Byt je čerstvě vymalován, v kuchyni a na chodbě je nově položeno PVC. Poplatky: Nájemné: 6 900,- Služby: 3 000,-/os, každá další osoba 600,- Provize: 5 000,- Kauce: 15 000,- Pokud objekt vyhovuje Vašim požadavkům,

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

56 m²

Cena

6 900 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Cena za m²

123 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese M. Švabinského 611, 418 01 Bílina, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Bílina

3 ložnice byt o velikosti 54.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 54 m²

Antonína Sovy 632, 418 01 Bílina, Czechia

5 900 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 56.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 56 m²

M. Švabinského, 418 01 Bílina, Czechia

5 900 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 47.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 47 m²

Sadová, 418 00 Bílina, Czechia

6 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy