byt s 3 ložnicemi o velikosti 55 m² v Hradec Králové

Milady Horákové, 500 06 Hradec Králové, Czechia

14 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 2+1 55m²

pronájem Hradec Králové Nabízím k pronájmu byt o dispozici 2+1, který se nachází ve zvýšeném přízemí panelového domu na adrese Milady Horákové 1068. Celková výměra bytu včetně balkonu a sklepa činí 55 m². Bytová jednotka prošla před několika lety rekonstrukcí a v rámci pronájmu se nabízí jako zařízená. Součástí vybavení jsou rovněž vestavěné skříně. Dispozičně je byt řešen velmi prakticky, tedy nabízí samostatnou kuchyň, dvě prostorné místnosti, koupelnu a toaletu. K dispozici je vestavěná lednice, myčka na nádobí, trouba a pračka. Měsíční nájemné činí 14 500 Kč. Zálohy na služby a energie, tedy vytápění, elektřinu, teplou a studenou vodu, osvětlení společných prostor, poplatky za televizi a rozhlas a zálohu na provoz výtahu, činí 4 500 Kč měsíčně. Při podpisu nájemní smlouvy je třeba počítat s vratnou kaucí ve výši 38 000 Kč. Provize za zprostředkování nájmu činí 14 500 Kč, dále je požadována úhrada prvního nájemného vč. záloh za energie, tj. ve výši 19 000 Kč. Celková částka potřebná při podpisu nájemní smlouvy tedy činí 71 500 Kč. K podpisu nájemní smlouvy je požadován výpis z rejstříku trestů, výpis z evidence exekucí a případně doložení způsobu úhrady nájemného. Nájemní smlouva bude uzavřena na dobu určitou, a to na jeden rok s možností prodloužení. Vlastník si vyhrazuje právo výběru nájemce podle jím stanovených kritérií. Pronájem zprostředkovává nezávislý realitní makléř s praxí v oboru od roku 2011, absolvent pokročilého vzdělávacího programu Master of Real Estate na Vysoké škole finanční a správní, držitel certifikátu č. 0042.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

55 m²

Cena

14 500 Kč

Cena za m²

264 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Milady Horákové, 500 06 Hradec Králové, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Hradec Králové

2 ložnice byt o velikosti 31.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 31 m²

Střelecká, 500 02 Hradec Králové, Czechia

13 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 35.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 35 m²

Vysocká, 500 11 Hradec Králové, Czechia

13 800 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 55.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 55 m²

Nerudova, 500 02 Hradec Králové, Czechia

14 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy