byt s 3 ložnicemi o velikosti 55 m² v Ostrava

Francouzská, 721 00 Ostrava, Czechia

12 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 2+1 55m²

Pronájem bytu 2+1, Francouzská, Poruba, 12500Kč/měs, 55 m² K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný a prosluněný byt o dispozici 2+1 a celkové výměře 55m² v osmém patře panelového domu. Nachází se v klidné a oblíbené lokalitě Ostrava-Poruba. Umožňuje nádherný výhled. K bytu náleží 2 balkony, kumbál a také sklep. Nabízí se částečně vybavený. Kuchyně disponuje plynovým sporákem a elektrickou troubou, digestoří a lednicí. Pokoje bytu jsou neprůchozí z jednoho z nich se dostaneme na jeden z balkonu. Koupelna disponuje vanou a pračkou a jako toaleta je umístěna samostatně. V bytě proběhla kompletní rekonstrukce elektřiny a zdí, je nová koupelna i záchod. V okolí domu najdeme restaurace Sbeerka, Viktorka - Plzeňská tankovna, hypermarket Albert , Hruška, základní a mateřskou školu, lékárnu, dětská hřiště, workoutové hřiště, centrum volného času, bazén Sareza. Pět minut chůze od domu je vzdálená tramvajová zastávka Telekomunikační škola a autobusová zastávka Řecká. Byt je ihned volný k nastěhování. Domácí mazlíčci po domluvě.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

55 m²

Cena

12 500 Kč

Cena za m²

227 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Francouzská, 721 00 Ostrava, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Ostrava

2 ložnice byt o velikosti 60.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 60 m²

Slavíčkova, 702 72 Ostrava, Czechia

10 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 46.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 46 m²

Nadační 327/1, 718 00 Ostrava, Czechia

10 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 60.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 60 m²

Slavíčkova, 702 72 Ostrava, Czechia

10 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy